Paweł Hładyszewski Kancelaria Radcy Prawnego

Kancelaria Radcy Prawnego Kraków została założona w 2012 roku w Krakowie przez Pawła Hładyszewskiego.

Radca Prawny Paweł Hładyszewski

Paweł Hładyszewski ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2011 roku jest radcą prawnym zrzeszonym w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Kancelaria Radcy Prawnego Kraków prowadzona przez Pawła Hładyszewskiego świadczy szeroki wachlarz usług prawnych od porad udzielanych klientom prywatnym przez kompleksową obsługę firm po usługi prawne dla wspólnot mieszkaniowych i ich administratorów.

Obsługa prawna firm

Głównym obszarem działalności Kancelarii Radcy Prawnego Paweł Hładyszewski są usługi prawne dla firm, zarówno tych prowadzonych w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej, jak i spółek. Obsługa prawna, w zależności od potrzeb oraz możliwości klienta, może opierać się na stałej współpracy świadczonej na podstawie umowy abonamentowej, bądź może mieć charakter jednorazowy i doraźny. Radca prawny Paweł Hładyszewski specjalizuje się w szeroko pojętym prawie gospodarczym, prawie spółek handlowych oraz w prawie pracy.

Obsługa prawna wspólnot mieszkaniowych i administratorów wspólnot mieszkaniowych

Kancelaria Radcy Parwnego Kraków oferuje pomoc prawną wspólnotom mieszkaniowym a także administratorom wspólnot. Radca prawny Paweł Hładyszewski posiada bogate doświadczenie w rozwiązywaniu problemów prawnych związanych z zarządzaniem wspólnotami.

Porady prawne dla klientów indywidualnych

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Hładyszewski udziela porad prawnych również osobom prywatnym, przede wszystkim w zakresie prawa pracy oraz w kwestiach dotyczących nieruchomości. Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Hładyszewski świadczy swoje usługi klientom z Krakowa, Wieliczki i okolic. Istnieje możliwość spotkania z klientem w jego domu bądź w dowolnym umówionym miejscu.

Jeśli masz pytania, zadzwoń pod numer +48 880 199 888 lub wyślij wiadomość.

2 thoughts on “Paweł Hładyszewski Kancelaria Radcy Prawnego

Comments are closed.