Oferta dla firm

Głównym obszarem działalności Kancelarii są usługi prawne dla firm, zarówno tych prowadzonych w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej, jak i spółek. Obsługa prawna, w zależności od potrzeb oraz możliwości Klienta, może opierać się na stałej współpracy świadczonej na podstawie umowy abonamentowej, bądź może mieć charakter jednorazowy i doraźny.

Oferta dla wspólnot mieszkaniowych

Moja Kancelaria oferuje pomoc prawną wspólnotom mieszkaniowym a także zarządcom i administratorom wspólnot. Jako radca prawny miałem okazję zdobyć bogate doświadczenie w rozwiązywaniu problemów prawnych związanych z zarządzaniem wspólnotami.

Oferta dla Klientów indywidualnych

Udzielam porad prawnych osobom prywatnym, przede wszystkim w zakresie prawa pracy oraz w kwestiach dotyczących nieruchomości. Moja Kancelaria świadczy swoje usługi klientom z Krakowa, Wieliczki i okolic. Istnieje możliwość spotkania z Klientem w jego domu bądź w dowolnym umówionym miejscu.

Doświadczenie

Zawodowe szlify zdowbywałem pod kierunkiem znakomitych prawników. Od 2012 roku prowadzę własną Kancelarię Radcy Prawnego, w ramach której świadczę pomoc prawną dla Klientów indywidualnych, zarządców wspólnot mieszkaniowych, organizacji pozarządowych oraz spółek handlowych. Mam doświadczenie zwłaszcza w szeroko rozumianym prawie gospodarczym, prawie spółek handlowych i prawie pracy.

Mobilność

Prowadzę Kancelarię mobilną, a zatem oferuję możliwość spotkania z Klientem w jego domu, w miejscu prowadzenia działalności bądź w dowolnie wybranym lokalu w Krakowie i okolicach. Dzięki temu Klient oszczędza czas i nerwy związane z dojazdem do Kancelarii. Ważne jest dla mnie także to, by rozmawiać z Klientem w przestrzeni, która jest dla niego komfortowa i bezpieczna.

Dostęp do dokumentów 24/7

W ramach standardowej usługi zapewniam każdemu Klientowi stały, zdalny dostęp do wszystkich dokumentów prowadzonej sprawy. Kopia akt jest przechowywana w formacie PDF na zewnętrznym serwerze, czyli w tzw. “chmurze”.  Dzięki temu Klient, po uzyskaniu dostępu, ma do nich wgląd 24h na dobę przez 7 dni w tygodni.

 

Współpraca z Klientem

Wierzę, że najlepszy efekt można osiągnąć poprzez współdziałanie z Klientem. Dlatego tak ważna jest dla mnie pierwsza rozmowa z Klientem, poznanie jego punktu widzenia oraz oczekiwań co do współpracy z Kancelarią. W trakcie prowadzenia sprawy stawiam na stały kontakt mailowy i telefoniczny tak, by Klient był na bieżąco poinformowany o przebiegu sprawy.